Ciri-ciri Produk:
1. Kecekapan Tinggi, lumen tinggi170lm/w, 10w 1700lumen+-10%, jimat tenaga!
2. Ballast elektronik serasi, Tidak perlu mengeluarkan balast, tiada pendawaian semula, penggantian terus, DLC disenaraikan.
3. Gantikan terus tiub pendarfluor, pasang dan mainkan.
4. Teruskan wayar ke kuasa AC 100-277V tanpa balast, walaupun pemberat gagal, tiub led ARK masih berfungsi dengan baik.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Saiz | 30sm, 60sm, 120sm, 150sm, 240sm, 1 kaki, 2 kaki, 4 kaki, 5 kaki 8 kaki |
| Sudut rasuk | 270 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| jaminan | 5tahun |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Penutup | Bersusu / Berbuih dan penutup jernih |
| Ciri | Bentuk V |
| aksesori | Dengan Palam AS atau EU, klip, skru, kabel boleh dipaut |
Imej Terperinci:




Lampu Tiub LED Boleh Dimalapkan Triac ialah salah satu daripada penyelesaian pencahayaan termaju dan cekap tenaga yang terdapat di pasaran hari ini. Pencahayaan jenis ini sesuai untuk kedua-dua tetapan kediaman dan perindustrian. Ia menawarkan cara terbaik untuk menjimatkan tenaga dengan mengurangkan bil elektrik dan kos penyelenggaraan anda. Lampu Tiub LED Boleh Dimalapkan Triac adalah unik dalam keupayaannya untuk menyesuaikan diri dengan tahap malap yang berbeza, menjadikannya pilihan serba boleh untuk aplikasi pencahayaan dalam pelbagai persekitaran.
penggunaan:


1. Ruang tamu, bilik tidur, dapur, tandas;
2. Sekolah, universiti, hospital, hotel;
3. Persidangan, bilik mesyuarat, bilik pameran, pameran;
4. Kompleks komersial;
5. Kilang, loji, gudang, pejabat, barisan pengeluaran;
6. Pasaraya, gedung serbaneka;
7. Stesen kereta api bawah tanah, bas, kereta api, dan sebagainya.
Pembungkusan & Penghantaran:

