Ciri-ciri Produk:
1. Keserasian sempurna dengan balast Elektronik permulaan segera tanpa kuasa terapung
2. Dan tiub LED siri D boleh berfungsi dengan baik dengan satu tiub dengan balast Magnetik.
3. ACPower 100-277V terus dengan dua hujung.
4. Reka bentuk penutup PC khusus untuk pengedaran cahaya yang optimum dan kesan visual yang licin.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Saiz | 30sm, 60sm, 120sm, 150sm, 240sm, 1 kaki, 2 kaki, 4 kaki, 5 kaki 8 kaki |
| Sudut rasuk | 270 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| jaminan | 5tahun |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835, Epistar, Samsung |
Imej Terperinci:




Berbanding dengan pilihan pencahayaan tradisional, lampu tiub LED mempunyai jangka hayat yang lebih lama, justeru memerlukan penggantian yang kurang kerap. Selain itu, ia mesra alam dan kurang menjana haba, menjadikannya sesuai untuk dipasang di persekitaran sensitif suhu seperti muzium, galeri seni dan pasar raya.
penggunaan:


Lampu tiub LED serba boleh digunakan dan boleh digunakan dalam pelbagai senario seperti pejabat, sekolah, hospital, gudang, kilang dan rumah. Ia boleh dipasang dengan mudah dan serasi dengan sistem pencahayaan sedia ada, dengan itu menjadikan peralihan kepada pencahayaan LED lancar.
Pembungkusan & Penghantaran:

