Ciri-ciri Produk:
1. Kos rendah dengan nisbah fungsi kepada harga yang lebih besar.
2. Mesra alam dan cekap tenaga.
3. Pembinaan sink haba yang dipertingkatkan memastikan suhu pencahayaan tidak pernah naik melebihi 45 darjah .
4. Tapak pusing untuk menukar sudut yang diperlukan.
5. Pemandu terpencil, yang direka oleh jabatan R&D, memenuhi piawaian keselamatan antarabangsa.
produkSpesifikasi:
| Kuasa | 9W / 10W / 18W / 20W / 23W / 25W |
| Saiz | 60cm/2FT, 120cm/4FT, 150cm/5FT, 240cm/8FT |
| Sudut rasuk | 120-180 darjah |
| Panjang gelombang | Tiada panjang gelombang di bawah 500nm |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >83 or >90 |
| Suhu warna | Kuning 580nm |
| PF | >0.90 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC,100-277 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 jam |
| jaminan | 5 tahun |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Penutup | Penutup Kuning |
| Tapak lampu | G13 |
Imej Terperinci:





Walau bagaimanapun, kelebihan lampu LED Anti Yellow Cover 120cm T8 tidak berakhir di sana. Dengan jangka hayat sehingga 50,000 jam, produk ini akan bertahan lebih lama daripada lampu pendarfluor konvensional dengan margin yang ketara. Ia sesuai untuk digunakan di lokasi trafik tinggi kerana ia dibina daripada bahan berkualiti tinggi dan tahan terhadap tekanan dan getaran.
Lampu LED Anti Yellow Cover 120cm T8 juga mudah dipasang dan tidak memerlukan sebarang kerumitan. Ia boleh dipasang dengan cepat dan ringkas tanpa memerlukan sebarang alat atau peralatan khusus, dan ia serasi dengan kebanyakan lekapan lampu pendarfluor T8. Selain itu, berbanding dengan lampu pendarfluor konvensional, ia boleh membantu syarikat menjimatkan sehingga 60% perbelanjaan tenaga mereka kerana kecekapan tenaganya.
penggunaan:

Kemajuan penting dalam pencahayaan LED ialah lampu Penutup Anti Kuning T8 120cm. Seperti namanya, peranti ini sesuai untuk tempat komersial seperti kedai runcit, pasar raya dan gudang kerana ia mempunyai penutup anti-kuning khas yang membantu menurunkan suhu warna cahaya yang dihasilkannya. Perniagaan boleh menggunakan produk ini untuk mengurangkan jumlah penggunaan tenaga mereka sambil tetap menyediakan suasana hangat dan menarik untuk pelanggan mereka.
Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Adakah anda firma perdagangan atau pengilang?
Sebagai pengeluar lampu LED yang mahir, kami menyediakan tiga jenis lampu LED: suria, luaran dan dalaman.
2. Untuk Light for Chicken Reban dengan Pemasa, apakah kuantiti pesanan minimum yang anda terima?
Anda boleh membeli sebarang jumlah; tiada minimum. Walau bagaimanapun, kuantiti yang lebih sedikit akan menyebabkan harga seunit yang agak tinggi.
3. Jika kita mempunyai kedudukan pasaran sendiri, adakah kita masih boleh mendapat sokongan?
Sila maklumkan kepada kami semua butiran keperluan pasaran anda dan kami akan membincangkannya dan memberikan pengesyoran yang akan membantu anda menemui jawapan yang ideal.
4. Apakah suhu warna yang ada?
Terdapat 3000–6500k tersedia. Putih hangat: 3000–3500k; putih semula jadi: 4000–4500k; putih sejuk: 6000–6500k.
