Spesifikasi:
| Kuasa | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Saiz | 30sm, 60sm, 120sm, 150sm, 240sm, 1 kaki, 2 kaki, 4 kaki, 5 kaki 8 kaki |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| jaminan | 5 tahun |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Penutup | Sarung susu / Fros dan jernih |
| aksesori | Dengan Palam AS atau EU, klip, skru, kabel boleh dipaut |
Imej Terperinci:




1. Sistem pemacu arus malar kecekapan tinggi, dengan sistem perlindungan haba, boleh berfungsi di bawah voltan yang tidak stabil.
2. G13 , pin G13,G5 berputar dalam t8, pin tunggal dan penutup hujung R17d tersedia.
3. Penutup PC kadar penghantaran cahaya tinggi, penutup bersusu / telus tersedia .
penggunaan:

Tiub ini digunakan di kompleks komersial, sekolah, kolej, universiti dan kemudahan awam lain
Tentang kita:


Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Bolehkah saya Lawati Kilang Anda?
A: Selamat Datang! Ramai Pelanggan Melawat Kami Apabila Mereka Datang ke China.
2. Bolehkah anda memesan saya sampel lampu LED?
J: Ya, kami mengalu-alukan pesanan sampel.
3. Adakah anda menawarkan jaminan untuk produk?
J: Ya, kami menyediakan waranti 2-hingga 5-tahun untuk barangan kami.
