
Ciri-ciri Produk:
1. Lampu jalan boleh digunakan untuk menggalakkan keselamatan di kawasan bandar dan juga meningkatkan keselamatan untuk pemandu, penunggang dan pejalan kaki.
2. lekapan yang menggabungkan teknologi, seperti kamera, fotosel penderia cahaya dan penderia lain, untuk memperkenalkan fungsi pemantauan masa nyata.
3. Lampu jalan mengurangkan penggunaan tenaga bandar, meningkatkan keselamatan awam dan memupuk perkembangan selanjutnya dalam infrastruktur pintar.
produkKhusus:
| bahan | Aloi aluminium |
| Panel solar | 18V 40W (Sel silikon monohabluran) |
| LED | Bridgelux 20W |
| Bateri | Bateri litium 12V 18Ah |
| Pasang ketinggian | 5-6M |
| Lumen | 5000LM |
| Masa mengecas | 6 jam |
| Penggunaan Dalaman/Luar | Luar |
| Sumber kuasa | Dikuasakan Solar |
| Ciri khas | Cekap Tenaga, Kalis Air, Penderia Pergerakan |
| CCT | 6500K |
| Kuasa | 40W/60W/80W |
Imej Terperinci:






penggunaan:


Soalan Lazim:
1. Berapa tahun lampu jalan suria berfungsi?
Kami menyediakan 5 tahun untuk lampu jalan solar kami.
2. Suhu warna yang manakah tersedia?
3000-6500k semuanya tersedia. 3000-3500k putih hangat, 4000-4500k putih semula jadi, 6000-6500k putih sejuk.
3. Kecekapan tinggi dan penjimatan tenaga lampu jalan solar?
Kecekapan tiub yang diketuai kami mencapai 180lm setiap Watt, yang sangat baik dalam penjimatan tenaga.
4. Apakah pilihan pembayaran?
Pesanan kecil boleh dibayar melalui Paypal atau Western Union dan pesanan batch boleh dibayar oleh Bank
5. Bolehkah kita mendapat sokongan jika kita mempunyai kedudukan pasaran kita sendiri?
Sila maklumkan kepada kami permintaan pasaran terperinci anda, kami akan membincangkan dan mencadangkan cadangan yang berguna untuk anda, untuk mencari penyelesaian terbaik untuk anda.
