
Penerangan Produk
1.Lampu jalan berkuasa suria dicas pada waktu siang, dan 50 peratus tenaga diperoleh semula melalui pencahayaan pada waktu malam.
2. Kalis air dengan tahap IP66, Ia boleh menahan pelbagai keadaan cuaca yang teruk.
3. Lampu suria luar untuk halaman ini mempunyai manik LED super terang terbina dalam, dan setiap bahagian telah berumur dan diuji berulang kali.
| Kuasa | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,100W |
| Voltan Masukan | DC12/24V |
| Spesifikasi Panel Suria | Silikon monohabluran 50W/70W/100W |
| Penarafan IP | IP66 |
| Penilaian IK | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Waranti | 5 tahun |
Maklumat lanjut


Permohonan
lampu tempat letak kereta olar adalah kalis air IP66. Sesuai untuk halaman, garaj, teres, taman, geladak, laluan, bangsal, pencahayaan luar.

Soalan Lazim
2.Adakah lampu tempat letak kereta solar merupakan pelaburan yang berbaloi?
ya. Respon cepat adalah ya. tindak balas lanjutan? Lampu tempat letak kereta solar bernilai pelaburan kerana ia menjimatkan ribuan wang perniagaan dan komuniti sambil mengurangkan jumlah jejak karbon kami. Tiada pelepasan karbon, tiada apa-apa untuk dibakar, dan tiada elektrik untuk digunakan (kecuali daripada kuasa solar, jelas sekali).
3.Berapa lumen yang diperlukan oleh lampu tempat letak kereta?
Adalah lebih baik untuk memilih 16000 hingga 20000 lumen jika anda mahu cahaya memancarkan bayang-bayang 15 hingga 20 kaki. Sebaliknya, cahaya 40,000 lumen adalah pilihan terbaik jika anda perlu menutup 20 hingga 30 kaki.

