
Ciri-ciri Produk:
1. Reka bentuk modular, contohnya.
2. 210Lm/W atau lebih tinggi dengan reka bentuk optik
3. Pelesapan haba dan reka bentuk perlindungan bateri.
4. Program pengurusan kawalan pintar.
produkKhusus:
| bahan | Aloi aluminium |
| Panel solar | 18V 40W (Sel silikon monohabluran) |
| Bateri | Bateri litium 12V 18Ah |
| Pasang ketinggian | 5-6M |
| Warna | Hitam |
| Penggunaan Dalaman/Luar | Luar |
| Ciri khas | Cekap Tenaga, Kalis Air, Penderia Pergerakan |
| Kaedah Kawalan | Jauh |
| Ciri-ciri Khas | Cekap Tenaga, Kalis Air, Penderia Pergerakan |
| Kuasa | 40W/60W/80W/100W/200W |
Imej Terperinci:





penggunaan:

Soalan Lazim:
1. Bolehkah saya mendapatkan pesanan sampel untuk lampu jalan solar led 100 watt?
Ya, kami mengalu-alukan pesanan sampel untuk menguji dan menyemak kualiti. Sampel campuran boleh diterima.
2. Bagaimana pula dengan masa utama?
Sampel memerlukan 3-5 hari dan masa pengeluaran besar-besaran memerlukan 1-2 minggu berdasarkan kuantiti pesanan.
3. Adakah anda mempunyai sebarang had MOQ untuk pesanan lampu jalan solar led 100 watt?
MOQ rendah, 2pc untuk pemeriksaan sampel tersedia.
