
Ciri-ciri Produk:
1. Kalis air, tiada pencemaran, kalis debu dan tahan lama, rintangan suhu tinggi, dan jangka hayat yang panjang.
2. Menyala dalam gelap dan padam pada waktu siang atau dalam keadaan cahaya terang.
3. Bateri Lithium Iron Phosphate Terbina dalam, Rintangan Suhu Tinggi dan Jangka Hayat yang Panjang.
4. ABS satu keping perumahan, kekerasan tinggi, dimeterai, dan kalis air. Selongsong tugas berat aluminium kalis karat dan kalis air.
produkKhusus:
| bahan | Aloi aluminium |
| Panel solar | 18V 40W (Sel silikon monohabluran) |
| LED | Bridgelux 20W |
| Bateri | Bateri litium 12V 18Ah |
| Pasang ketinggian | 5-6M |
| Lumen | 5000LM |
| Masa mengecas | 6 jam |
| Penggunaan Dalaman/Luar | Luar |
| Sumber kuasa | Dikuasakan Solar |
| Ciri khas | Cekap Tenaga, Kalis Air, Penderia Pergerakan |
| CCT | 6500K |
| Kuasa | 40W/60W/80W |
Imej Terperinci:






penggunaan:

Soalan Lazim:
1. Berapa tahun lampu jalan 5000 lumen yang diketuai solar hyper tough?
Kami menyediakan 5 tahun untuk pencahayaan kami dalam lampu jalan led solar hyper tough 5000 lumen.
2. Suhu warna yang manakah tersedia?
3000-6500k semuanya tersedia. 3000-3500k putih hangat, 4000-4500k putih semula jadi, 6000-6500k putih sejuk.
3. Apakah MOQ?
MOQ adalah dua keping untuk setiap model.
4. Apakah pilihan pembayaran?
Pesanan kecil boleh dibayar melalui Paypal atau Western Union dan pesanan batch boleh dibayar oleh Bank
5. Bolehkah anda menyediakan OEM/ODM?
Ya, kami boleh menyediakan OEM/ODM untuk pelanggan luar negara.
