ciri:
1. Pencahayaan berkualiti tinggi: Lampu tiub Linear T8 memberikan pencahayaan yang terang dan jelas yang meningkatkan penampilan mana-mana ruang.
2. Cekap tenaga: Reka bentuk lanjutan lampu tiub Linear T8 membolehkan kecekapan tenaga maksimum, mengurangkan penggunaan elektrik dan menjimatkan wang dalam jangka masa panjang.
3. Tahan lama: Dengan binaan yang teguh dan bahan tahan lama, lampu tiub Linear T8 direka untuk bertahan selama bertahun-tahun, memberikan pencahayaan yang boleh dipercayai untuk rumah dan perniagaan.
Melabur dalam Linear T8 Tube Light bukan sahaja menjimatkan wang dan tenaga anda dalam jangka panjang, tetapi ia juga membantu mewujudkan persekitaran yang mampan.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W |
| Saiz | 30cm |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80 |
| PF | >0.90 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Penutup | Bersusu / Berbuih dan penutup jernih |
| aksesori | IP20 |
Imej Terperinci:
Untuk pelbagai konteks, lampu tiub T8 linear menyediakan pilihan pencahayaan yang terang dan cekap tenaga yang meningkatkan produktiviti dan keterlihatan sambil mengurangkan perbelanjaan kuasa.
penggunaan:
Tentang Kami:
Pembungkusan & Penghantaran:
