ciri:
1. Kecerahan tinggi: Lampu T8 tiub LED 10W dan 12W direka untuk memberikan kecerahan tinggi untuk penglihatan mudah, menjadikannya sesuai untuk pelbagai aplikasi.
2. Cekap tenaga-: Lampu tiub LED ini sangat cekap tenaga-, menggunakan kuasa yang jauh lebih sedikit berbanding sumber pencahayaan tradisional, yang membantu menjimatkan kos tenaga.
3. Jangka hayat yang panjang: Mereka mempunyai jangka hayat yang panjang, bertahan beberapa tahun, sekali gus menjimatkan kos yang berkaitan dengan penggantian yang kerap.
4. Mudah dipasang: Lampu tiub LED T8 disertakan dengan-arahan-yang mudah, menjadikannya mudah dipasang.
5. Input voltan lebar: Lampu tiub LED ini mempunyai julat input voltan yang luas, menjadikannya sesuai untuk sistem bekalan kuasa yang berbeza, tanpa mengira turun naik voltan
6. Mesra alam: Lampu tiub LED adalah mesra alam, menghasilkan jumlah haba yang boleh diabaikan, dan tidak mengandungi bahan berbahaya.
7. Prestasi stabil: Mereka direka bentuk dan dihasilkan untuk memberikan prestasi yang stabil dan{1}}pencahayaan berkualiti tinggi selama bertahun-tahun.
8. Aplikasi serba boleh: Lampu tiub LED sesuai untuk pelbagai tetapan dalaman seperti rumah, pejabat, sekolah, kilang dan hospital, untuk menamakan beberapa sahaja.
9. Tiada kelipan atau bunyi bising: Ia memberikan pencahayaan yang stabil,{1}}bebas dan bunyi-bebas.
10. Bahan-berkualiti tinggi: Lampu tiub LED dihasilkan daripada bahan-berkualiti tinggi, memastikan ketahanan dan prestasi luar biasa.
11. Paparan warna yang sangat baik: Mereka mempunyai indeks pemaparan warna (CRI) yang tinggi, yang bermaksud mereka menghasilkan semula warna dengan tepat.
12. Aksesori pilihan: Lampu tiub LED T8 disertakan dengan aksesori pilihan seperti pemantul, penutup hujung dan soket untuk meningkatkan prestasinya
Spesifikasi:
| kuasa | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Saiz | 30sm, 60sm, 120sm, 150sm, 240sm, 1 kaki, 2 kaki, 4 kaki, 5 kaki, 8 kaki |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Suhu Warna (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Kecekapan Bercahaya (LM/W) | 120 LM/W , 140 LM/W , 160 LM/W |
| Indeks Paparan Warna (Ra) | >80 atau > 95 |
| PF | > 0.90 |
| Sokong Dimmer | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Badan Aluminium + penutup PC |
| Voltan Masukan (V) | 85-265V AC, 100-347 AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Penutup | Sarung susu / Fros dan jernih |
| aksesori | IP40 |
Imej Terperinci:





1. Gantikan tiub pendarfluor 25 W dengan Tiub LED T8 12W.
2. Ia bebas merkuri-, dengan salutan kalis-pecah untuk selamat dan mudah dilupuskan.
penggunaan:

Lampu Putih Sejuk 4000K serba boleh ini memberikan cahaya putih yang bersih dan neutral untuk kedua-dua ruang tamu dan tempat kerja.
Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Bagaimana untuk pendawaian?
J: Lampu kami adalah dua kali ganda-kuasa tamat yang bermaksud HOT(L) pada hujung, NEUTRAL(N) pada hujung yang lain..
2. Bolehkah saya mendapatkan harga yang lebih baik untuk kuantiti yang lebih besar?
A: Pasti, sila mesej kami terus. Kami adalah pengilang.
3. Adakah tiub LED anda serasi dengan balast atau pemula?
J: Anda TERPAKSA memintas (membuang) balast dan pemula sebelum pemasangan.
