Description/kawalan
Hantar pertanyaan
ciri:
1.Cahaya tahan lama tanpa UV.
2. Jangan luntur atau berkelip, dan 100% boleh dikitar semula.
3. Minimum 50% pengurangan kuasa, berbanding dengan tiub pendarfluor.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W |
| Saiz | 30cm |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W, 140LM/W ,160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Penutup | Sarung susu / Fros dan jernih |
| aksesori | IP40 |
Imej Terperinci:
penggunaan:
Tentang Kami:
Pembungkusan & Penghantaran:
