Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
Bertahan selama 50,000 jam Lampu PLL LED ini ialah pengganti CFL yang sempurna untuk aplikasi pencahayaan yang sukar diakses. Menawarkan alternatif untuk setara 55 watt, lampu 18 watt ini memberikan kecekapan yang sangat baik.
| Teknologi | LED |
| Watt | 18 W |
| Pengeluar | Jenama Terkemuka |
| Warna Cerah | Putih Sejuk (840/845) |
| Memalapkan? | Tidak Boleh Dimalapkan |
| Watt Setara | 55 W |
| Sudut Rasuk | 140 Darjah |
| Lumen | 1500 lm |
| Suhu Warna | 4000 K |
| Diameter | 43 mm |
| Selesai | putih |
| Panjang | 542 mm |
| Jenis Cap/Asas | 4 Pin |
| taip | Mentol |
| Pengilang Purata Jangka Hayat Lampu | 40000 jam |
| voltan | 100-240 Volt |
| Waranti | 2 tahun |
| Penilaian CRI | < 80 |
| Cap/Asas | 2G11 |
Sorotan Mata
- Penggantian untuk mentol CFL asas 36W/40W/55W 2G11
- Sesuai untuk aplikasi dengan kitaran pensuisan "hidup/mati" yang kerap
- Bebas merkuri
- Hidup serta-merta, tiada kelipan atau buzz
- Memancarkan hampir tiada sinaran UV atau IR
Paparan Imej Terperinci








