ciri:
- Pencahayaan Mentol LED Putih Terang memancarkan sejumlah besar cahaya terang, menjadikannya sesuai untuk menerangi mana-mana ruang di rumah atau pejabat anda.
- Mentol LED menggunakan lebih sedikit tenaga berbanding mentol tradisional, membantu anda menjimatkan wang untuk bil elektrik anda sambil mesra alam.
- Mentol LED boleh bertahan sehingga 5,000 jam, menjadikannya penyelesaian pencahayaan yang boleh dipercayai dan tahan lama yang bertahan selama bertahun-tahun.
Spesifikasi:
| kuasa | 10 W / 30 W / 50 W |
| CCT | 3000k, 4000k |
| Kecekapan Bercahaya | 140 lm/b |
| CRI | >80 Ra |
| Voltan Masukan | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun mengikut harga |
| Pangkalan Lampu | E27, E40, B22, E39 |
| Cip yang dipimpin | 2835 membawa cip, Epistar |
| Boleh dimalapkan | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| IP | IP20, IP40 |
| Saiz | 50*120 mm, 70*186 mm, 90*205 mm, 90*230 mm |
Imej Terperinci:





penggunaan:

Sama ada di dalam atau di luar, Pencahayaan Mentol LED Putih Cerah memberikan cahaya yang terang, selamat dan boleh dipercayai untuk sebarang keperluan.
Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

