ciri:
1. Mentol LED tongkol Jagung memberikan kecekapan tenaga yang sangat baik, tahan sehingga 50,000 jam.
2. Mentol LED tongkol jagung mesra alam, menggunakan kuasa yang lebih sedikit dan menghasilkan pelepasan karbon yang lebih sedikit berbanding mentol tradisional.
3. Mentol LED tongkol jagung menyediakan pencahayaan yang terang dan jelas, menjadikannya sesuai untuk mana-mana bilik di dalam rumah atau pejabat.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W/30W/50W/60W/80W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Kecekapan Bercahaya | 140lm/b |
| CRI | >80Ra |
| Voltan Masukan | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun mengikut harga |
| Pangkalan Lampu | E27 E40 B22 E39 |
| Cip yang dipimpin | 2835 membawa cip, Epistar |
| Boleh dimalapkan | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| IP | IP20, IP40 |
| Saiz | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Imej Terperinci:





Menjana haba yang sangat rendah, selain menjimatkan kuasa cahaya
penggunaan:

Terangi rumah anda dengan mentol LED yang mampan dan mesra alam yang diperbuat daripada tongkol jagung.
Tentang Kami:


