Description/kawalan
Hantar pertanyaan
ciri:
1. 360-lampu jagung sudut darjah memberikan pencahayaan berkualiti tinggi, memberikan anda julat ruang yang lebih luas.
2. Lampu jagung sudut kecerahan tinggi membantu anda menjimatkan kos tenaga sambil memberikan kesan pencahayaan yang lebih jelas.
3. 360-lampu jagung sudut darjah menggunakan teknologi penjimatan tenaga berkecekapan tinggi untuk memastikan penggunaan jangka panjang tidak akan memberi kesan negatif kepada alam sekitar.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W/30W/50W/60W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Kecekapan Bercahaya | 140lm/b |
| CRI | >80Ra |
| Voltan Masukan | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun mengikut harga |
| Pangkalan Lampu | E27 E40 B22 E39 |
| Cip yang dipimpin | 2835 membawa cip, Epistar |
| Boleh dimalapkan | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| IP | IP20, IP40 |
| Saiz | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Imej Terperinci:





penggunaan:

Tentang Kami:


