Description/kawalan
Hantar pertanyaan
ciri:
1. Mentol Jagung Super Terang memberikan pencahayaan yang kuat, menjadikan ruang anda lebih cerah dan lebih menarik.
2. Dengan reka bentuknya yang cekap tenaga, mentol ini membantu anda menjimatkan bil elektrik anda sambil memberikan prestasi pencahayaan yang luar biasa.
3. Reka bentuk Mentol Jagung Super Terang yang tahan lama dan tahan lama memastikan anda tidak perlu menukar mentol anda dengan kerap, menjimatkan masa dan wang anda.
Spesifikasi:
| kuasa | 10W/30W/50W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Kecekapan Bercahaya | 140lm/b |
| CRI | >80Ra |
| Voltan Masukan | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | aluminium |
| Waranti | 3 Tahun atau 5 Tahun mengikut harga |
| Pangkalan Lampu | E27 E40 B22 E39 |
| Cip yang dipimpin | 2835 membawa cip, Epistar |
| Boleh dimalapkan | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| IP | IP20, IP40 |
| Saiz | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Imej Terperinci:





penggunaan:

Tentang Kami:


