
Ciri-ciri Produk:
1. Perisai haba yang diperbuat daripada aluminium die-casting berkesan untuk menghilangkan haba.
2. Menggantikan lampu jalan tradisional adalah penting.
3. Hijau, cekap tenaga, 50,000-jam dan kewujudan yang boleh dipercayai.
4. Tiada pencemaran merkuri, gangguan RF, atau sinaran IR/UV.
5. Ia merealisasikan tugas kecerahan tinggi dengan tenaga rendah dengan bantuan pengawal dan sensor PIR.
6. Bahagian luar dengan reka bentuk yang diperkemas dan penampilan yang cantik.
7. Tenaga dan mesra alam (penjimatan 70–80 peratus ).
8. Reka bentuk lampu jalan suria semua-dalam-satu dipengaruhi oleh kuasa dan inspirasi kosmos dan menggabungkan komponen penjimatan tenaga terbaik, termasuk panel solar, lampu LED dan bateri khusus.
produkKhusus:
| Watt | 120W |
| Suhu Warna | 5000K |
| Jumlah Lumen | 8500lm |
| Penarafan IP | IP65 |
| Cat Lampu | Perak |
| Jenis bateri | bateri litium 12.6V, 80AH |
| Masa mengecas | 6-7 jam (dengan kilauan yang cukup kuat) |
| Masa pelepasan | Penuh 12 jam |
| Ketinggian pemasangan | 9-10 meter |
| Waranti | 3 tahun |
Imej Terperinci:


Lampu jalan suria semua-dalam-satu menggunakan bateri litium yang tahan lama untuk menyimpan tenaga. Suhu pengecasan pada siang hari ialah antara 0 darjah dan tambah 60 darjah . Jika suhu turun di bawah 0 darjah , sistem kawalan akan dimatikan secara automatik untuk melindungi bateri. Jika suhu meningkat melebihi 0 darjah , ia akan memulakan semula pengecasan bateri. Suhu antara -20 darjah dan tambah 60 darjah adalah sesuai untuk pelepasan waktu malam; mana-mana darjah di atas yang akan menyebabkan kerosakan bateri. Jadi, sebelum memilih lampu jalan, sila pertimbangkan pertimbangan ini.
penggunaan:

Soalan Lazim:
1. Bolehkah saya menggunakan alat kawalan jauh pada waktu malam untuk mematikan lampu suria?
Ya, anda boleh menggunakan alat kawalan jauh untuk menghidupkan dan mematikan lampu solar pada waktu malam.
2. Apakah yang perlu saya perhatikan semasa memasang lampu solar?
Masa pengecasan pada pengecasan pertama adalah sekurang-kurangnya 10 hingga 12 jam, yang merupakan bahagian yang terbaik.
3. Adakah mungkin untuk meletakkan lampu ini pada dinding dan bukannya tiang?
Kedua-dua kaedah boleh digunakan untuk memasang lekapan ini. Sama ada memasang lekapan terus ke dinding atau meletakkannya di atas tiang kedua-duanya berfungsi.
4.Adakah saya perlu membeli kord sambungan untuk lampu suria luaran saya, atau adakah ia tidak perlu?
Hello, tidak perlu kabel sambungan Kord sambungan diperlukan jika panel solar dan lampu perlu dipasang secara berasingan di pelbagai lokasi. Anda dijemput untuk menghubungi kami pada bila-bila masa anda memerlukan kord sambungan.
