
Ciri-ciri Produk:
1. Terdapat dua kaedah untuk meletakkannya: sama ada pada dinding atau tiang dengan diameter 2 hingga 4 inci.
2. Boleh dipercayai berfungsi tanpa wayar atau parit, pemasangan mudah.
3. Pendakap logam dan lampiran lain disertakan dengan lampu jalan solar supaya ia boleh dipasang pada tiang, dinding dan struktur lain. Selain itu, prosedurnya tidak rumit, mudah dan bersih.
4. Selongsong ABS boleh berfungsi sepanjang tahun dalam semua jenis keadaan buruk dan kalis air kepada piawaian IP66.
produkKhusus:
| bahan | Aloi aluminium |
| Panel solar | AC 85-265V |
| LED | Cip LED Epistar 2835 |
| Bateri | Bateri litium 12V 18Ah |
| Gred IP | IP 65 Kalis Air |
| Ketinggian Pemasangan | 3-6M |
| CCT | 3000k-6000k |
| Kuasa | 40W/60W/80W/100W/200W/300W |
| Kehidupan Purata | 50000 Jam |
Imej Terperinci:




penggunaan:


Soalan Lazim:
1. Berapa lamakah jaminan pada lampu jalan suria yang terbina dalam?
Lampu jalan suria terbina dalam kami disertakan dengan waranti 5-tahun.
Suhu warna yang manakah anda tawarkan?
Terdapat semua 3000-6500k tersedia. Putih hangat: 3000–3500k, putih semula jadi: 4000–4500k, dan putih sejuk: 6000–6500k.
3. Cip LED yang manakah digunakan dalam lampu jalan suria yang digabungkan dalam lampu?
Kami menggunakan Epistar, Cree, Edison, Sanan, dan sebagainya.
4. Adakah anda menyediakan sampel secara percuma?
Kami mungkin memberikan dua lampu jalan suria bersepadu kami sebagai sampel percuma, namun pelanggan bertanggungjawab untuk membayar penghantaran.
5. Bagaimana pula dengan masa penghantaran?
Pesanan dalam kelompok mengambil masa antara 5 dan 10 hari, manakala sampel mengambil masa 1-2 hari. Bergantung kepada jumlah tempahan.
