
Lampu jalan solar LED 90W kami memberikan pilihan pencahayaan luar tanpa wayar yang sangat baik. Setiap lampu jalan suria mempunyai 5-jaminan tahun dan dibina dengan LED yang kuat dan sangat terang. Ramai pelanggan kami menggunakan lampu ini untuk pelbagai struktur, termasuk pejabat, rumah, ladang, tempat letak kereta, taman awam, gelanggang tenis, taman permainan, jalan masuk, gelung bola keranjang, kolam renang dan laman dalam. Setiap lampu adalah kalis cuaca dan dilindungi daripada unsur-unsur.
Penerangan Produk
1.Mudah Dipasang.
2. Mod Penderiaan Pergerakan (malapkan aras cahaya malap sehingga gerakan dikesan)
3. Kawalan Jauh (untuk menukar tetapan)
4.Pemasa (ditetapkan untuk kekal hidup untuk selang masa 2 jam, 3 jam, 4 jam)
5. Mod Auto dihidupkan pada waktu petang (kekal sepanjang malam) dan dimatikan pada waktu pagi.
6. Lebih terang dari sebelumnya: Lampu Daya Tahan mampu menerangi sehingga 9000 Lumen pada kuasa penuhnya. Cahaya suria yang sangat terang!
7. Pembinaan kalis cuaca: Tahan ribut salji & hujan, tahan karat, bingkai resin sangat tahan lasak memberikan ketahanan dan kebolehpercayaan yang melampau, walaupun dalam iklim cuaca yang sangat lembap dan kawasan pantai.
| Kuasa | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,90W 100W |
| Voltan Masukan | DC12/24V |
| Spesifikasi Panel Suria | Silikon monohabluran 50W/70W/100W |
| Penarafan IP | IP66 |
| Penilaian IK | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Waranti | 5 tahun |
Maklumat lanjut


Permohonan


