
Kelebihan lampu jalan led solar
Jenis peranti pencahayaan yang terbaharu untuk jalan raya ialah lampu jalan suria. Tenaga suria daripada panel solar silikon monohablur atau polihabluran ditukar kepada elektrik pada waktu siang dan disimpan dalam litium atau bateri bertutup injap tanpa penyelenggaraan melalui pengawal suria. Pada waktu malam, pengawal suria menguruskan nyahcas bateri untuk menghidupkan lampu LED. Ia akan mempunyai banyak kelebihan.
Penerangan Produk
1. Semua dalam Satu reka bentuk, mudah untuk pemasangan.
2. Pengawal MPPT pintar menyedari kawalan pintar lampu.
3. kurungan pelekap boleh laras memastikan sudut pendedahan cahaya matahari yang optimum.
| Kuasa | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,100W |
| Voltan Masukan | DC12/24V |
| Spesifikasi Panel Suria | Silikon monohabluran 50W/70W/100W |
| Penarafan IP | IP66 |
| Penilaian IK | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Waranti | 5 tahun |
Maklumat lanjut


Permohonan

Fakta yang Perlu Dipertimbangkan Berkenaan Lampu Jalan Suria
Sebagai pengeluar lampu jalan suria yang bereputasi, kami dapat menyediakan pelbagai gaya dan ciri, termasuk pemasakan pemasa, penderia gerakan, kawalan aruhan badan manusia, hibrid suria angin, hibrid AC/DC dan lampu jalan suria dengan penderia gerakan. Terdapat aksesori lain untuk sistem lampu jalan suria, termasuk sangkar asas, tiang, wayar, dll. Lampu jalan suria ini mempunyai beberapa aplikasi, termasuk menerangi kampus sekolah, jalan raya dan taman.

