Ciri-ciri Produk:
1. Cahaya biru pekat, yang boleh menegangkan mata, menyebabkan anda sakit kepala, dan membuat anda berasa letih, agak ditapis oleh warna kuning. Dengan mengurangkan kuantiti cahaya biru yang memasuki mata anda, penutup kuning boleh meningkatkan keselesaan dan produktiviti ruang kerja anda.
2. Warna kuning meningkatkan warna semula jadi sesuatu, memberikan penampilan yang lebih jelas dan realistik. Ini mungkin berguna terutamanya dalam persekitaran seperti studio lukisan atau kedai runcit di mana perwakilan warna yang tepat adalah penting.
produkSpesifikasi:
| Kuasa | 9W / 10W / 18W / 20W / 23W / 25W |
| Saiz | 60cm/2FT, 120cm/4FT, 150cm/5FT, 240cm/8FT |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >83 or >90 |
| Suhu warna | Kuning 580nm |
| PF | >0.90 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| Bebas kelipan | Tiada Flicker |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC,100-277 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
Imej Terperinci:





Memandangkan lampu tiub LED T8 adalah pilihan yang lebih mesra alam dan cekap tenaga daripada lampu tiub pendarfluor konvensional, ia telah semakin popular sejak beberapa tahun kebelakangan ini. Walau bagaimanapun, tidak semua lampu tiub LED T8 dibuat sama, dan menambah ciri penutup kuning mungkin mempunyai kelebihan lagi dari segi estetika dan kualiti pencahayaan.
Penutup dalam lampu tiub LED T8 kuning ialah jenis lampu tiub LED di mana tiub itu disarung atau ditutup dengan bahan kuning. Penutup kuning ini bertindak sebagai penapis untuk membantu menyebarkan cahaya dan mengurangkan silau, menjadikan cahaya lebih mudah pada mata dan menghasilkan penampilan yang lebih lembut dan menyenangkan. Ini menjadikannya sempurna untuk digunakan dalam tetapan seperti tempat kerja, sekolah dan hospital tempat orang ramai sentiasa dalam perjalanan.
Penutup kuning bukan sahaja meningkatkan kualiti pencahayaan tetapi juga memberikan lampu tiub LED T8 rupa yang lebih bergaya. Selain memadankan atau mempertingkatkan reka bentuk ruang, kuning boleh digunakan untuk mencipta perasaan hangat dan menarik.
penggunaan:

Terdapat banyak kegunaan untuk lampu tiub LED T8 dengan penutup kuning. Ia sering digunakan dalam tetapan penjagaan kesihatan seperti hospital dan klinik serta tetapan komersial seperti pejabat, kedai dan restoran. Kerana mereka menyediakan suasana pembelajaran yang selesa dan menyeronokkan, mereka juga disukai dalam suasana pendidikan seperti dewan kuliah dan bilik darjah.
Lampu tiub LED T8 penutup kuning memberikan beberapa kelebihan estetik dan pencahayaan selain tahan lama dan cekap tenaga. Berbanding dengan lampu tiub pendarfluor konvensional, ia menggunakan tenaga yang jauh lebih sedikit dan mempunyai jangka hayat sekurang-kurangnya 50,000 jam, yang secara drastik mengurangkan perbelanjaan penyelenggaraan dan keperluan untuk penggantian yang kerap.
