Ciri-ciri Produk:
1. Kecerahan: Dengan kecerahan maksimum 2800 lumen, lampu tiub LED 4 kaki adalah pilihan yang bagus untuk persekitaran komersial termasuk garaj, bengkel dan gudang.
2. Kecekapan Tenaga: Berbanding dengan mentol pendarfluor atau pijar konvensional, lampu LED menggunakan tenaga elektrik yang lebih sedikit. 4-Lampu tiub LED kaki boleh menjimatkan sejumlah besar wang sehingga 60% untuk penggunaan tenaga.
produkSpesifikasi:
| Kuasa | 10W/12W/16W/28W/32W/40W/72W |
| Saiz | 30sm, 60sm, 120sm, 150sm, 240sm, 1 kaki, 2 kaki, 4 kaki, 5 kaki 8 kaki |
| Sudut rasuk | 270 darjah |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Sokong Dimmer | Triak boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| jaminan | 5 tahun |
| Cip yang dipimpin | LED SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Penutup | Sarung susu / Fros dan jernih |
| Ciri | Bentuk V |
| aksesori | Dengan Palam AS atau EU, klip, skru, kabel boleh dipaut |
Imej Terperinci:




penggunaan:


1. Pencahayaan Gudang dan Perindustrian: Untuk menyalakan gudang, bengkel dan ruang industri lain, lampu tiub LED 4 kaki ialah pilihan yang popular. Ia adalah pilihan terbaik untuk tetapan jenis ini kerana kecerahan yang luar biasa dan kualiti penjimatan tenaga.
2. Pencahayaan runcit: Lampu tiub LED 4 kaki menawarkan pencahayaan yang jelas dan terang yang menyerlahkan barangan secara cekap dalam tetapan runcit termasuk pasar raya, gedung serbaneka dan pusat beli-belah.
3. Pencahayaan Pejabat: Untuk menyediakan pencahayaan yang cekap dan cemerlang, bangunan pejabat dan lokasi perniagaan lain sering menggunakan 4-lampu tiub LED kaki. Mereka menyumbang kepada peningkatan output dan meningkatkan keadaan tempat kerja.
4. Tempat kediaman: Dapur, ruang tamu dan bilik tidur adalah antara tempat kediaman di mana lampu tiub LED boleh digunakan. Ia adalah pengganti yang bagus untuk mentol pijar dan mungkin memberikan pencahayaan yang hangat dan menarik.
Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Jika anda pengilang atau syarikat perdagangan?
Kami adalah pengeluar lampu LED profesional, item utama kami ialah Lampu Solar LED, Lampu Luar LED dan Lampu Dalaman LED.
2. Apakah kuantiti pesanan minimum anda untuk Light for Chicken Reban dengan Pemasa?
Tiada kuantiti minimum, anda boleh membeli sebarang kuantiti. Walau bagaimanapun, jumlahnya sedikit, harga seunit akan lebih tinggi sedikit.
3. Bolehkah kita mendapat sokongan jika kita mempunyai kedudukan pasaran kita sendiri?
Sila maklumkan kepada kami fikiran terperinci anda mengenai permintaan pasaran anda, kami akan membincangkan dan mencadangkan cadangan yang berguna untuk anda, untuk mencari penyelesaian terbaik untuk anda.
4. Suhu warna yang manakah tersedia?
3000-6500k semuanya tersedia. 3000-3500k putih hangat, 4000-4500k putih semula jadi, 6000-6500k putih sejuk.
