Description/kawalan
Hantar pertanyaan

| Kuasa yang dinilai | 24 W |
| Kecekapan cahaya | 75 lm/W |
| Hayat Lampu ( @ 10 peratus Kegagalan EM ) | 10000 h |
| Hayat lampu ( @ 50 peratus daripada kegagalan EM ) | 15000 h |
| suhu reka bentuk | 30 darjah |
| Koordinat warna X | 440 |
| Koordinat warna Y | 405 |
| Arus lampu | 345mA |
| Ketinggian produk | 321.6 mm |
| Diameter | 3.9 sm |
| Berat badan | 82 g |
| Bilangan mentol | 1 lampu |
| Penggunaan tenaga (1000 jam) | 26 kWj |
| Kelas kecekapan tenaga (lama) | A |
Sorotan Mata
- Prestasi cahaya optimum untuk operasi pendek atau panjang setiap suis dihidupkan
- Jangka hayat yang panjang dan output cahaya yang mampan
- 4-tapak pin tanpa pemula dan kapasitor
- Ciri lampu dipengaruhi oleh keadaan operasi dan gear kawalan yang digunakan
- Prestasi lampu dikawal oleh suhu tempat paling sejuk
- Peredupan adalah mungkin
Paparan Imej Terperinci












