
Bekerja dengan pemacu LED boleh malap DALI/ 0-10V/ TRIAC.
Replace PLL 20W CFL, DLS (Directional light source), NMLS (Non-Mains light source), CE, RoHS certification, Ready for NEW ErP Directives, PF>0.95.
Penerangan Produk
- Bekerja dengan pemberat elektronik dalam luminair sedia ada.
- Sesuai untuk kebanyakan pemberat ECG pemalapan DALI
- 50,000 masa hayat jam
- Indeks pemaparan warna Ra Lebih besar daripada atau sama dengan 82
- Tiada merkuri atau bahan berbahaya
- Tiada lenturan terima kasih kepada perumahan aluminium berkualiti tinggi
| Watt | 20W |
| Cap asas | 4 pin 2G11 |
| Jangka Hayat (Jam) | 50000 jam |
| Sudut Rasuk (Dasar) | 140 |
| Lumen setiap Watt | 130 lm/W |
| Lumen | 2340 lm |
| Jenis penutup akhir | Aluminium atau plastik |
| penutup PC | jernih / bersusu |
| Indeks Rendering Warna (CRI) Ra | > 82 |
| Suhu Warna (CCT) | 2700K ~ 6500K |
Lagi Gambar:



Permohonan

Soalan Lazim
1. Apakah itu tiub LED 2G11 20W boleh malap?
Tiub LED 2G11 20W boleh malap ialah sejenis lekapan lampu LED yang mempunyai tapak gaya 2G11-, iaitu soket empat pin yang biasa digunakan dalam lampu pendarfluor. 20W merujuk kepada penggunaan kuasa tiub LED, yang bersamaan atau lebih rendah daripada watt tiub pendarfluor tradisional tetapi memberikan pencahayaan yang lebih cerah dan tahan lama. Ciri kebolehmalapan bermaksud tiub LED boleh dilaraskan kepada tahap kecerahan yang berbeza, bergantung pada sistem pemalapan dan kawalan yang digunakan.

