Ciri-ciri Produk:
1. Lampu ini boleh dilaraskan untuk memberikan spektrum warna yang luas, membolehkan anda mencipta suasana unik di mana-mana bilik.
2. Anda boleh mengubah suai lampu ini dengan mudah untuk dipadankan dengan mana-mana kawasan atau permukaan kerana ia fleksibel. Daripada sedikit cahaya aksen kepada pertunjukan pencahayaan yang hebat, ini membuka dunia kemungkinan.
3. Lampu jalur LED pelbagai warna bukan sahaja pilihan yang tahan lama dan cekap tenaga, tetapi ia juga menyumbang kepada dunia yang lebih hijau. Anda boleh menjimatkan wang untuk kos kuasa anda dan mengurangkan kesan alam sekitar anda dengan menggunakannya dan bukannya penyelesaian pencahayaan biasa kerana ia menggunakan lebih sedikit tenaga.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W setiap meter |
| Penarafan IP | IP40 atau IP65 Kalis Air |
| Voltan masukan | 85-265V atau 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| Suhu kerja | -20 darjah ~ 50 darjah |
| Saiz | 5000*5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Merah, Biru, Hijau, Kuning |
| MEMBAWA | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| bahan | PVC +LED |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Waranti | 5 tahun |
| Bersijil | TUV, CE, ROHS |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Imej Terperinci:






penggunaan:


Terdapat banyak kegunaan untuk lampu jalur LED pelbagai warna. Dalam kedua-dua ruang perniagaan dan kediaman, ia berfungsi dengan baik sebagai lampu aksen, lampu tugas atau lampu hiasan. Untuk suasana yang bergaya dan mesra, cuba gunakannya di dapur, bilik mandi, ruang tamu atau bilik tidur. Ia berfungsi dengan baik seperti lampu luar, menerangi dek, teres atau taman anda.
