ciri:
1. Lampu Jalur LED RGB Dinamik ini adalah cara yang ideal untuk membawa sentuhan yang menyeronokkan dan tersuai ke mana-mana tempat, kerana ia didatangkan dengan spektrum warna-warna terang yang menakjubkan untuk dipilih daripada pelbagai pilihannya.
2. Lampu jalur LED ini memberikan peluang yang tidak terhingga untuk mencipta satu-persekitaran-sejenis-berkat alat kawalan jauhnya yang mudah digunakan dan tetapannya yang boleh disesuaikan.
3. Lampu jalur LED RGB ini adalah pilihan ideal untuk semua keperluan pencahayaan anda, sama ada anda ingin menjadikan pesta anda yang seterusnya lebih menarik atau mewujudkan suasana yang kondusif untuk bersantai
Spesifikasi:
| kuasa | 10W 20W |
| Penarafan IP | IP40 |
| Voltan masukan | 85-265V atau 12/24V DC |
| CRI | CRI > 80 atau CRI > 95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120 lm/W |
| Suhu kerja |
-20 darjah ~50 darjah |
| Saiz | 5000* , lebar 5 mm |
| Suhu Warna (CCT) | 3000K, 4000K |
| LED | 240 PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| bahan | PVC + LED |
| Waranti | 5 tahun |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Imej terperinci:




penggunaan:



Bawa sentuhan kemesraan dan suasana ke rumah anda dengan Lampu Jalur LED RGB Dinamik serba boleh kami.
Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
