Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Mikrofon sensitiviti tinggi terbina dalam; spektrum warna dan cahaya yang melaraskan secara automatik berdasarkan bunyi latar belakang; lampu yang disegerakkan dengan muzik dan mikrofon. Memberi anda akses kepada 16 juta pelbagai pilihan warna untuk pencahayaan. Setiap warna juga boleh dimalapkan.
2. Pita pelekat 3M menjadikan pemasangan mudah; apa yang anda perlu lakukan ialah memusingkan pita dan memasang atau menggantungnya di mana-mana yang anda inginkan. Jika anda memutuskan untuk mengeluarkan pita pada masa hadapan, pita tidak merosakkan tidak akan merosakkan apa-apa.
produkKhusus:
| Voltan Masukan | 220v |
| Warna | 2000K-10000K(Boleh Disesuaikan) |
| LM | >90lm/b |
| Panjang | 5m/gulung (boleh disesuaikan) |
| tahap IP | IP20/IP65 |
| Seumur hidup | 50000 Jam |
| Voltan Masukan | DC12V/24v |
| Lebar FPC | 10MM |
Imej Terperinci:



Penggunaan


