Ciri-ciri Produk:
1. Ketahanan: Bahan premium yang digunakan untuk membuat jalur ini menjadikannya tahan terhadap bahaya daripada cuaca buruk.
2. Kalis air: Reka bentuk ini tidak tahan kelembapan dan bahaya air.
3. Mesra alam: Dengan menggunakan kurang voltan, anda boleh menjimatkan wang pada kuasa dan mengurangkan kesan karbon anda.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 10W setiap meter |
| Penarafan IP | IP40 atau IP65 Kalis Air |
| Voltan masukan | 85-265V atau 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| Suhu kerja | -20 darjah ~ 50 darjah |
| Saiz | 5000*5mm, Lebar 5mm |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Merah, Biru, Hijau, Kuning |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| bahan | PVC +LED |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Waranti | 5 tahun |
| Bersijil | TUV, CE, ROHS |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Imej Terperinci:






Disebabkan oleh bahan kalis air yang digunakan dalam pembinaannya, lampu kalis air luar jalur LED adalah kalis kepada habuk, air dan unsur alam sekitar yang lain. Untuk kegunaan luar di laman dalam, geladak, taman dan ruang tamu luar yang lain, jalur ini sesuai. Selain itu, ia sesuai untuk kegunaan dalam perniagaan dan industri, termasuk pencahayaan dan papan tanda di hadapan kedai.
Lampu tahan cuaca luar jalur LED menyediakan pelbagai warna, tahap kecerahan dan panjang untuk dipilih oleh pengguna. Kerana ia biasanya beroperasi pada voltan rendah, jalur ini mesra alam dan mesra tenaga.
penggunaan:


- Pencahayaan: Patio, geladak, taman dan laluan pejalan kaki mungkin mendapat manfaat daripada lampu luar yang dipasang dengan jalur ini.
- Pencahayaan aksen: Sebarang ruang luar boleh dipertingkatkan dan diberi rasa tersendiri dengan bantuan jalur cahaya.
- Pencahayaan hiasan: Anda boleh mencipta pencahayaan perayaan untuk majlis-majlis penting dan cuti dengan menggunakan jalur LED lampu kalis cuaca luar.
- Papan tanda: Dengan menggunakan jalur ini untuk papan tanda, anda boleh meningkatkan keterlihatan dan keistimewaan syarikat anda.
