Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
- 24VDC
- Cool White 6500K, satu pilihan tong untuk ketekalan warna yang paling tepat
- Jalur ultra nipis, lebar 0.16"(4mm)
- CRI 95 plus yang tinggi, tiada pelepasan UV
- Sudut Rasuk 120 darjah
Spesifikasi
| Voltan Masukan: | 24V DC |
| Input Semasa: | 2917mA |
| Suhu Warna: | 2400K |
| CRI: | 90 tambah |
| Panjang: | Kekili 10 m (32.8 kaki). |
| Ketumpatan LED: | 60 LED/m |
| Kecerahan | 621 lm/m=189 lm/kaki |
| Watt: | 7 W/m=2.13 W/ft |
| Keberkesanan: | 88.71 lm/b |
| Sudut Rasuk: | 120 darjah |
Lebih terperinci




