Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
IP20 Tidak kalis air untuk kegunaan dalaman
. Salutan Gam IP65 untuk Habuk dan Lembap
. IP67 Lengan Silikon Kalis Air untuk Hujan
. Lengan Silikon IP68 dengan Gam di dalam Kalis Air untuk digunakan di dalam air
. IP67 Lengan Silikon Kalis Air untuk Hujan
. Lengan Silikon IP68 dengan Gam di dalam Kalis Air untuk digunakan di dalam air
Pemasangan yang mudah
1.Potong (Seperti yang diperlukan): Potong Pada Tanda Potong (Garis Putih) pada jalur mengikut panjang yang dikehendaki.
2.Peel: Tanggalkan sandaran pelekat 3M pada jalur.
3. Tekan dengan tegas jalur di tempat yang dikehendaki dan Sambungkan USB ke port USB.
Spesifikasi
| Nama Produk | pita led kalis air 3v 3.3v 3.7v jalur led fleksibel berkuasa bateri boleh dicas semula |
| Jenis LED | SMD2835 |
| voltan | DC3-30V |
| Kuasa | 3-60W/Meter, yang lain boleh disesuaikan. |
| Kuantiti LED | 30-240led/meter, yang lain boleh disesuaikan. |
| Kadar IP | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Warna Cerah | WW/W/CW/R/B/Y/G/RGB/RGBW/RGBWW |
| Pilihan | Peredupan atau wifi atau bluetooth atau USB |
| Pembungkusan | 5m/gulungan atau 10m/gulungan atau panjang tersuai lain |
Lebih terperinci



Permohonan


