Ciri-ciri Produk:
1. Anda boleh menggunakan lampu jalur LED di bahagian lain di rumah anda kerana ia boleh disesuaikan. Bilik tidur, ruang tamu, ruang bawah tanah, pawagam rumah, dan juga dapur mungkin telah dipasang. Lampu jalur LED adalah lentur, nipis dan boleh disesuaikan dengan mana-mana saiz siling. Sandaran pelekat diri mereka memudahkan untuk mengaplikasikannya pada sebarang permukaan.
2. Memandangkan lampu jalur LED tersedia dalam pelbagai warna, anda boleh memilih warna yang sesuai untuk melengkapkan reka bentuk dalaman anda. Selain itu, ia termasuk fungsi peredupan yang membolehkan anda menukar kecerahan lampu untuk disesuaikan dengan pilihan atau mood anda. Selain itu, lampu sesuai untuk mewujudkan suasana yang tenang di rumah anda.
produkKhusus:
| Voltan masukan | DC12-48V |
| Kuasa | 7.5W |
| Panjang | 10m/gulung (boleh disesuaikan) |
| Sudut Rasuk | 10-60 darjah |
| Pensijilan | ETL |
| Gred IP | Lokasi Lembap |
| Warna Cerah | 3000k-6000k/RGB |
| Waranti | 5 tahun |
Imej Terperinci:



Penggunaan

