Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
1. Voltan boleh 110V atau 220V terus digunakan dengan kord kuasa.
2. Setiap satu meter boleh dipotong.
3. Tiub PVC menyediakan kalis air yang baik dan boleh digunakan kedua-dua dalaman & luaran.
4. Pembungkusan adalah 50meter setiap roll, satu roll setiap karton.
5. Tinggi terang, berkualiti tinggi, jangka hayat yang panjang
Spesifikasi
| Nama barang | Jalur led voltan tinggi |
| voltan | 220V/110V |
| Warna | Putih/putih hangat/merah/kuning/biru/hijau |
| Sumber cahaya | SMD 5050 |
| mengetuai QTY | 60LEDS/M |
| Kuasa | 7W/M |
| Pakej | 50m/gulung/kadbod |
| Meja potong | setiap satu meter |
| Suhu warna | 2800K/6500K |
| Sudut Rasuk | 120 darjah |
| Penarafan IP | IP65 |
| Waranti | 2 tahun |
Lebih terperinci






