Description/kawalan
Hantar pertanyaan
ciri:
1. Tujuan Lampu Padang Sukan adalah untuk memberi tahap liputan pencahayaan yang luar biasa untuk penonton dan juga pemain.
2. Lampu memberikan penyelesaian yang berfaedah dari segi kos untuk kemudahan sukan luar kerana teknologi LED cekap tenaga yang dimilikinya.
3. Prestasi tahan lama produk ini dipastikan oleh reka bentuk tahan cuaca dan pembinaannya yang kukuh dan tahan lama.
Spesifikasi:
| kuasa | 300W/400W/500W/600W |
| Voltan Masukan | AC90-305V 5060Hz |
| Kecekapan Bercahaya | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Jangka hayat | 50000 |
| Suhu kerja | -30~ 50 darjah |
| IP | IP65 |
| Pemandu yang dipimpin | Meanwell dan mana-mana jenama lain diterima |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR atau SMD 3030, Philips |
| Boleh dimalapkan | 1-10V/DALI Pilihan |
imej terperinci:



Penggunaan:



Tentang kami:


Soalan Lazim:
Bagaimana pula dengan masa utama?
A:Sampel mengambil masa 3-5 hari.
