Ciri-ciri Produk:
1. Berbanding dengan mentol pijar standard, kecerahan lampu LED ini jauh lebih tinggi, mencecah sehingga 120,000LM.
2. Ia mempunyai julat suhu warna supaya anda boleh memilih pencahayaan yang sesuai untuk ruang anda.
3. Ia mengatasi pencahayaan konvensional dari segi ketahanan dan jangka hayat. Ia menjimatkan wang dalam jangka panjang kerana ia memerlukan sedikit atau tiada penyelenggaraan.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Voltan Masukan(V) | AC85-265V, AC 100-277V |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Kecekapan Bercahaya (LM/W) | 150LM/W |
| Sudut rasuk | 10 darjah, 30 darjah, 45 darjah, 60 darjah |
| Ciri | bebas kelipan |
| Gred IP | IP66 Kalis Air |
| Jangka hayat (jam) | 50000 jam |
| jaminan | 5tahun |
Imej Terperinci:






penggunaan:



Mana-mana padang sukan luar, termasuk bola sepak, bola keranjang, tenis dan hoki, akan mendapat manfaat yang besar daripada pencahayaan yang disediakan oleh lampu LED ini. Tempat letak kereta, gudang dan tapak bangunan hanyalah beberapa tempat lagi yang bersinar terang. Mana-mana padang olahraga akan mendapat manfaat daripada pemasangan Lampu Padang Bola Sepak LED 800W kerana kebolehsuaian dan pencahayaan berkualiti tinggi.
