ciri:
1. Lampu Hangar menyediakan pencahayaan yang terang dan cekap, memastikan keterlihatan optimum dalam hangar atau ruang dalaman yang besar yang lain.
2. Dengan reka bentuk yang tahan lama dan jangka hayat yang panjang, Hangar Light ialah penyelesaian pencahayaan-yang boleh dipercayai dan kos efektif.
3. Lampu Hangar mudah dipasang dan boleh disesuaikan untuk memenuhi keperluan pencahayaan tertentu.
spesifikasi:
| kuasa | 60W/80W/100W/120W/150W/200W/240W/300W/400W/500W |
| Voltan masukan | AC 220-240V |
| CCT | 3000~6500K |
| Fluks bercahaya | 150LM/W |
| Waranti | 5 tahun |
| CRI | >0.8 |
| IP | 65 |
| bahan | Aloi aluminium |
Imej terperinci:




penggunaan:

Mengenai syarikat kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

