Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Ciri-ciri
1. Kecekapan Tenaga: Anda boleh menjimatkan kos kuasa anda dengan menggunakan lampu tiub LED T8 12V DC, yang menggunakan tenaga yang jauh lebih sedikit daripada penyelesaian pencahayaan konvensional.
2. Mesra Alam: Lampu tiub LED T8 12V DC ialah pilihan pencahayaan yang mampan kerana ia tidak termasuk bahan berbahaya seperti merkuri.
Spesifikasi
| Input | DC 12V-36V |
| kuasa | 20 W |
| Fluks(lm) | 3200lm |
| Pemegang Lampu | G13 |
| CRI | Ra>80 |
| Cip LED | SMD 2835 |
| Kecekapan LED | >120 lm/W |
| Sudut Rasuk | 180 darjah |
| Saiz(mm) | Φ26*1200 mm |
| bahan | Aluminium+PC |
| Penutup PC (pilihan) | Jelas atau Frost |
Butiran lanjut




Aplikasi

Syarikat Kami


