Lampu Tiub Boleh Dimalapkan Ayam Daging 48V
Pencahayaan di ladang ayam adalah penting
Mengetahui cara berbeza ayam melihat cahaya adalah penting untuk memahami bagaimana pencahayaan memberi kesan kepada pengeluaran ayam. Malah seekor ayam buta boleh mengesan berapa lama hari itu dan perubahan bermusim yang berikutnya sejak ayam menerima cahaya melalui bahagian atas tengkorak mereka dan bukannya hanya mata mereka.
pengenalan produk
Ciri-ciri:
1.Meningkatkan Pengeluaran dan Kebajikan Haiwan.
2.Pengagihan pencahayaan yang seragam.
3.Penjimatan tenaga.
4. Pemasangan yang mudah.
5Teknik frekuensi tinggi untuk memastikan lekapan lampu bebas kelipan.
6. Sehingga 50,000 jam dijamin.
7. Boleh Dimalapkan: Triac, Dali dan 0-10V boleh dimalapkan tersedia.
| Nama Produk | lampu LED ayam sangkar |
| Kuasa | 4-6W |
| Votalge | 48Vdc, Bebas kelipan 0Hz |
| Pemandu Luaran |
Boleh dimalapkan 120W |
| Dimensi |
tiub T6, OD18mm, Panjang 1200mm/1500mm/1800mm |
| Warna | 2600-2800K |
| Penutup | Telus |
| Sudut Rasuk | 180 darjah |
| Pensijilan | CE, ROHS, IP67, ETL |
| Waranti | 5 tahun |
Maklumat lanjut


Permohonan

Pakej

