
Tiub pendarfluor lama anda yang tidak cekap boleh digantikan dengan jenis LED T5 baharu yang sangat cekap tenaga, mentol tiub 10v - 30v 4.5w dengan sambungan pin berkembar G5. Selain itu, jangka hayat tiub LED ini jauh lebih lama daripada lampu pendarfluor konvensional. Tiub T5 LED 10-30VDC kami direka bentuk terutamanya untuk bot, RV dan treler perjalanan. Anda boleh mula menggunakan lampu ini dengan segera tanpa ia berdengung atau berkelip.
Penerangan Produk
ciri-ciri:
1. Sesuai untuk kenderaan, bot, atau pemacu LED voltan malar.
2. Bekerja dengan voltan malar 12V, 24V DC input dalam luminair sedia ada.
3. Tiada meledingkan, tiada lenturan
4.Tiada merkuri atau bahan berbahaya
| Keserasian Pemandu | 12V |
| Watt | 4.5W |
| Jangka Hayat (Jam) | >50000 jam |
| Sudut Rasuk (Dasar) | 140 |
| Lumen | 400 lm |
| penutup PC | jernih / bersusu |
| Indeks Rendering Warna (CRI) Ra | > 82 |
| Suhu Warna (CCT) | 2700K ~ 6500K |
| Lumen setiap Watt | 130 lm/W |
| Penilaian Kecekapan Tenaga | Tambahan |
| Panjang | 300mm |
Maklumat lanjut


Permohonan

Soalan Lazim
S1: Bolehkah saya mempunyai sampel untuk ujian?
J: Ya, kami boleh menawarkan sampel untuk ujian dan menyemak kualiti.
S2: Adakah anda pengilang?
J: Ya, kami adalah pengilang, kami mempunyai pengalaman pengeluaran lebih daripada sepuluh tahun.
