ciri:
Lampu Suria LED Jalanan ialah penyelesaian pencahayaan yang mesra ekologi dan boleh diperbaharui, menjadikannya pilihan hijau dan boleh diperbaharui.
Lampu jalan solar LED ialah produk cekap tenaga yang memerlukan sedikit penyelenggaraan dan mempunyai jejak tenaga yang rendah, yang menyebabkan perbelanjaan berjalan yang lebih rendah untuk bandar dan perniagaan.
Lampu Suria LED Jalanan dibina untuk memanfaatkan kuasa matahari untuk menawarkan komuniti dan perniagaan dengan pencahayaan yang boleh dipercayai dan terang, oleh itu meningkatkan kualiti hidup umum dan keselamatan alam sekitar.
Spesifikasi:
| Suhu Warna (CCT) | 3000K |
| Kecekapan Bercahaya (lm/w) | 140LM/W |
| kuasa | 50W |
| Kalis air | IP66 Kalis Air |
| Cip LED | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| bahan | Aloi Aluminium + kanta PC |
| Panel Suria | Sel silikon monokristalin |
| Bateri | Bateri litium 12V |
| PF | 0.9 |
| Waranti | 3 tahun |
| Masa mengecas | 7 jam |
| Masa pelepasan | Menyimpan model :3-5 hari hujan |
| Mod Kerja | Penderia PIR |
Imej terperinci:



Penggunaan:


Penambahan lampu solar LED jalan meningkatkan nilai visual tempat awam dan meningkatkan daya tarikan tepi jalan di kawasan itu.
Tentang kami:


Soalan Lazim:
Adakah anda menawarkan jaminan untuk produk?
J: Ya, kami menawarkan jaminan 2-5 tahun kepada produk kami.
