Ciri-ciri Produk:
1. Kecekapan hebat Lampu Jalan Suria Bersepadu 100W, yang membolehkannya berjalan secara berterusan sehingga 12 jam, adalah salah satu faedah utamanya. Pengguna akan mendapat manfaat daripada pencahayaan yang boleh dipercayai, konsisten dan cemerlang untuk jangka masa yang agak lama kerana hayat operasinya yang panjang. Sistem ini juga mempunyai teknologi penderia gerakan, yang membolehkan ia dimatikan dan dimatikan secara automatik sebagai tindak balas kepada kehadiran atau ketiadaan orang atau kereta.
2. Kecekapan tenaga Lampu Jalan Suria Bersepadu 100W, yang mengurangkan penggunaan dan perbelanjaan kuasa dengan ketara, adalah salah satu faedah terbesarnya. Pilihan pencahayaan yang cekap alam sekitar ini menggalakkan kemampanan dan mengurangkan jejak karbon. Selain itu, tidak banyak penyelenggaraan yang diperlukan untuk sistem, yang akhirnya menjimatkan wang pengguna.
produkSpesifikasi:
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 160LM/W |
| Kuasa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Kalis air | IP67 Kalis Air |
| bahan | Aloi Aluminium + kanta PC |
| Panel solar | Sel silikon monokristalin |
| Bateri | Bateri litium 12V |
| Masa mengecas | 7 jam |
| Masa pelepasan | Menyimpan model: 3-5 hari hujan |
| Mod Kerja | Penderia PIR |
Imej Terperinci:




Lampu jalan suria pisah dan lampu jalan suria bersepadu 100W dibezakan. Ringkasnya, ia mengkonfigurasi papan bateri, tiang lampu, atau lengan julur selepas menyepadukan bateri, pengawal dan sumber cahaya LED ke dalam satu kepala lampu.
Ramai individu tidak mengetahui situasi di mana 100W sesuai. Saya akan berikan anda satu contoh. Pertimbangkan contoh lampu jalan solar LED luar bandar. Pengalaman kami telah menunjukkan bahawa kerana jalan luar bandar selalunya kecil, 10–30 watt selalunya mencukupi. Sepuluh watt adalah mencukupi jika jalan kecil dan hanya digunakan untuk pencahayaan; jika tidak, keputusan lain perlu dibuat berdasarkan penggunaan dan keluasan jalan.
Penjana suria, atau panel solar, mengumpulkan dan menyimpan tenaga yang diperlukan sepanjang hari, walaupun pada hari mendung, dan kemudian secara automatik membekalkan kuasa kepada lampu LED lampu jalan suria bersepadu pada waktu malam untuk memberikan pencahayaan malam. Lampu jalan suria bersepadu 100W dengan Penderia Gerakan PIR juga boleh merealisasikan mod kerja lampu kawalan aruhan inframerah badan manusia pintar pada waktu malam. Ia akan bertukar secara automatik kepada 1/3 kecerahan selepas tempoh masa yang telah ditetapkan apabila tiada sesiapa di sekeliling, secara bijak menjimatkan lebih banyak tenaga.
Proses pemasangan lampu jalan suria bersepadu 100W boleh disimpulkan sebagai "pemasangan bodoh"; semua yang diperlukan untuk memasangnya adalah keupayaan untuk skru dalam skru. Ini menghapuskan keperluan untuk langkah tambahan yang diperlukan untuk lampu jalan solar belah tradisional, seperti membuat lubang bateri, memasang pemegang lampu dan memasang kurungan papan bateri. mengurangkan perbelanjaan buruh dan bangunan dengan ketara.
penggunaan:


Kesimpulannya, terdapat banyak kegunaan untuk Lampu Jalan Suria Bersepadu 100W, termasuk tempat awam, taman, struktur perniagaan, kawasan kediaman dan hab transit. Disebabkan jangka hayatnya yang dilanjutkan, kecekapan yang sangat baik dan penggunaan tenaga yang rendah, ia adalah pilihan tepat untuk pencahayaan luar yang menawarkan kemudahan, keselamatan dan keselamatan.

