Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Cahaya putih cahaya matahari 6500k dihasilkan oleh 192 manik lampu yang sangat cemerlang pada lampu jalan solar LED. Berbanding dengan lampu jalan standard, reka bentuk sudut 45-darjah dua sisi memberikan cahaya yang lebih kuat dan julat yang lebih luas.
2. Panel solar dan lampu jalan digabungkan menjadi satu unit dan dibekalkan dengan peralatan pemasangan untuk pemasangan cepat tanpa pendawaian. Dua teknik pemasangan ialah pelekap dinding dan pelekap tiang. Sesuai untuk tempat letak kereta, padang sukan, garaj, halaman dan jalan raya luaran.
produkKhusus:
| Kuasa | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Voltan Masukan | DC6V -48V |
| Sumber cahaya | SMD 3030 |
| PF | PF>0.96 |
| Sudut Rasuk | 120 darjah |
| Kehidupan Dinilai | 50000h |
| CCT | 3000K-6500K |
| Suhu bekerja | -20~ tambah 60 darjah |
| Penarafan IP | IP66 |
| Waranti | 3 tahun |
| Permohonan | Lebuhraya, halaman, jalan raya, luar, dll. |
Imej Terperinci:



penggunaan:



