Ciri-ciri Produk:
1. Sesuai untuk kawasan yang suram seperti teres, bangsal, halaman, jalan raya yang tidak bercahaya, bumbung, laluan pejalan kaki, garaj, halaman belakang, ladang dan jalan luar bandar.
2. Lampu tiang suria luar dibina daripada bahan ABS yang kukuh dan tahan terhadap semua jenis cuaca buruk. Ia boleh beroperasi walaupun semasa ribut petir kerana pensijilan kalis air IP66nya. Ia mempunyai pelesapan haba yang luar biasa, ketahanan dan prestasi pencahayaan terima kasih kepada rangka aluminium die-cast dan panel solar kecekapan tinggi. Julat pengendalian ialah -50 darjah F hingga 140 darjah F.
produkKhusus:
| Kuasa | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Voltan Masukan | DC6V -48V |
| Sumber cahaya | SMD 3030 |
| PF | PF>0.96 |
| Sudut Rasuk | 120 darjah |
| Kehidupan Dinilai | 50000h |
| CCT | 3000K-6500K |
| Suhu bekerja | -20~ tambah 60 darjah |
| Penarafan IP | IP66 |
| Waranti | 3 tahun |
| Permohonan | Lebuhraya, halaman, jalan raya, luar, dll. |
Imej Terperinci:



penggunaan:


