Ciri-ciri Produk:
1. Reka bentuk paten yang kecil dan tersendiri yang sesuai untuk projek imej kerajaan.
2. Bahan aluminium anti-karat untuk profil, Anti-karat.
3. Jangka hayat yang lebih lama dan teknologi bateri LifePO4 terkini.
produkSpesifikasi:
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 160LM/W |
| Kuasa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Kalis air | IP67 Kalis Air |
| bahan | Aloi Aluminium + kanta PC |
| Panel solar | Sel silikon monokristalin |
| Bateri | Bateri litium 12V |
| Masa mengecas | 7 jam |
| Masa pelepasan | Menyimpan model: 3-5 hari hujan |
| Mod Kerja | Penderia PIR |
Imej Terperinci:




30 hingga 100 watt Cip sel suria yang paling cekap tenaga, bateri fosfat besi litium yang paling mesra alam, dan teknologi pencahayaan LED yang paling cekap tenaga semuanya digabungkan dalam Lampu Jalan Suria Semua Dalam Satu. Untuk mencapai penggunaan kuasa yang rendah, kecerahan yang hebat, jangka hayat yang panjang, dan prestasi tanpa penyelenggaraan, kawalan pintar dilaksanakan pada masa yang sama. Reka bentuk yang ringkas dan berat yang rendah menjadikannya mudah untuk dipasang dan dialihkan, menjadikannya pilihan terbaik untuk menjimatkan tenaga dan alam sekitar.
penggunaan:


Untuk menawarkan lampu jalan pada waktu malam, lampu taman, tempat letak kereta, jalan komuniti, jalan bantu, halaman, kawasan perlombongan dan lokasi lain yang sukar untuk menarik tenaga dipasang. Panel solar juga mengecas bateri untuk keperluan pencahayaan ini.

