Ciri-ciri Produk:
1. Panel solar dengan kuasa 100W Pencahayaan berprestasi tinggi yang hanya berjalan pada kuasa solar disediakan oleh Road Light. Pada siang hari, cahaya matahari ditangkap oleh 100-panel suria wattnya, yang menyimpan tenaga dalam bateri dalaman. Apabila matahari terbenam, cahaya menggunakan tenaga suria yang disimpan untuk menerangi jalan dan jalan raya, memberikan kedua-dua kereta dan pejalan kaki sumber cahaya yang boleh dipercayai dan cemerlang.
2. Apabila bercakap tentang faedah, sistem pencahayaan ini mengatasi lampu jalan biasa. Terutamanya, ia tidak bergantung kepada tenaga grid, yang menjadikannya pilihan yang menjimatkan dan mampan. Lampu ini dipasang dengan mudah dan tanpa kerumitan tanpa memerlukan wayar atau kord, dan ia boleh dilakukan di mana-mana sahaja. Mereka juga memerlukan penyelenggaraan yang sangat sedikit kerana, setelah disediakan, mereka berdikari dan tidak memerlukan sebarang tenaga fizikal.
produkSpesifikasi:
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 140LM/W |
| Kuasa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Kalis air | IP66 Kalis Air |
| Cip LED | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| bahan | Aloi Aluminium + kanta PC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Panel solar | Sel silikon monokristalin |
| Bateri | Bateri litium 12V |
| PF | 0.9 |
| Waranti | 3 tahun |
| Masa mengecas | 7 jam |
| Masa pelepasan | Menyimpan model: 3-5 hari hujan |
| Mod Kerja | Penderia PIR |
Imej Terperinci:




Lampu jalan berkuasa solar telah mendapat populariti sebagai penyelesaian pencahayaan yang mesra ekologi dan cekap tenaga kerana keperluan pencahayaan yang semakin meningkat yang boleh menerangi kawasan luar seperti jalan dan lebuh raya. Lampu Jalan Panel Suria 100W adalah salah satu item sedemikian yang menyediakan pilihan pencahayaan yang boleh dipercayai dan berpatutan untuk pelbagai aplikasi.
Mari kita mulakan dengan memeriksa pembinaan lampu jalan panel solar. Panel solar, sumber lampu LED dan bateri adalah tiga bahagian utamanya. Pada siang hari, panel solar 100W menyerap sinaran suria, mengubahnya menjadi tenaga elektrik, dan menyimpannya dalam bateri. Sumber pencahayaan LED dihidupkan secara automatik apabila matahari terbenam, mengeluarkan cahaya yang cemerlang dan stabil sepanjang malam.
Lampu Jalan Panel Suria 100W bukan sahaja cekap tenaga dan mesra alam, tetapi ia juga mempunyai jangka hayat yang panjang dan memerlukan penyelenggaraan yang minimum. Bateri boleh bertahan sehingga lima tahun, manakala sumber pencahayaan LED boleh bertahan sehingga 50,000 jam. Selain itu, reka bentuk lampu yang kukuh menjadikannya tahan terhadap cuaca buruk, memberikannya pilihan pencahayaan yang boleh dipercayai dan tahan lama untuk sebarang persekitaran luar.
penggunaan:


Lampu jalan suria ini boleh berfungsi secara bebas daripada grid elektrik, menjadikannya amat berguna di lokasi terpencil dengan akses terhad kepada sistem kuasa standard. Oleh sebab itu, ia sesuai untuk ruang luar seperti tempat letak kereta, taman awam dan jalan desa.

