Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri -ciri produk:
1. Kaedah pemasangan berganda, sudut penyesuaian 0-20 darjah
2. Sensor Malam+Sensor Motion+Kawalan Jauh+Kawalan Masa
3. Watt maksimum boleh mencapai 150 watt, yang direka khas untuk kejuruteraan
4. Penyelenggaraan mudah, penggantian bateri dapat diselesaikan di tiang lampu
ProdukSpesifikasi:
| Pilihan Kuasa | 15W/20W/30W/40W/60W/80W |
| Kecekapan cahaya | 200lm/w |
| Panel solar monocrystalline | 18V/25W ~ 100W, hubungi pembekal untuk butirannya. |
| Bateri | Lithium Lifepo4 Bateri |
| Pengawal | Mppt |
| Kaedah pencahayaan | Sensor gerakan + Kawalan Masa + Auto ON/OFF |
| Masa pelepasan | mod induksi > 48h, kuasa penuh > 14h |
| Cadangan ketinggian pemasangan | 3 ~ 12m, hubungi pembekal untuk butirannya. |
Imej terperinci:




Penggunaan:


