ciri:
1. Cahaya teluk tinggi Bengkel adalah cekap tenaga-dan memberikan pencahayaan terang untuk meningkatkan produktiviti.
2. Ia menampilkan pembinaan yang tahan lama dan jangka hayat yang panjang, menjadikannya penyelesaian pencahayaan-kos efektif untuk tetapan industri.
3. Lampu teluk tinggi Bengkel mudah dipasang dan diselenggara, memastikan masa henti yang minimum dan kecekapan maksimum untuk ruang kerja anda.
spesifikasi:
| kuasa | 60W/80W/100W/120W/150W/200W/240W/300W/400W/500W |
| Voltan masukan | AC 220-240V |
| CCT | 3000~6500K |
| Fluks bercahaya | 150 LM/W |
| Waranti | 5 tahun |
| CRI | >0.8 |
| IP | 65 |
| bahan | Aloi aluminium |
Imej terperinci:




penggunaan:

Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
Soalan Lazim:
Apakah MOQ itu?
J: MOQ kami berbeza-beza bergantung pada produk.
