Description/kawalan
Hantar pertanyaan

- Ciri-ciri
1. Dawai keras pemberat cahaya Florent dan pintaskannya.
2. Peranti Pemasangan Permukaan (SMD) yang jinak alam sekitar dan disokong oleh aluminium.
3. T8 4kaki tiub lampu LED boleh digantikan dengan mentol lampu pendarfluor T8T10 T12.
4. Sambungan terus kepada kuasa DC 12–30 V diperlukan.
- Spesifikasi
| kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60cm 120cm 150cm |
| Suhu warna | 3000K-6000K |
| fluks bercahaya | 120LM/W, 140lm/W, 160LM/W |
| Waranti (tahun) | 5 |
| Voltan masukan | AC85-265W |
| Meterial | Badan Aluminium+ penutup PC |
| CRI(Ra>) | 80 |
| Dimensi | 2.8 * 60cm |
| Penarafan IP | IP65 |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Penutup | Penutup susu dan penutup jernih |
| Seumur hidup bekerja (jam) | 50000 |
- Butiran lanjut


- Aplikasi

- Syarikat Kami


