
Penerangan Produk
1. Tiada bintik hitam dan cahaya tersebar secara seragam dalam kecerahan;
2. Dengan jaring gril dan penutup sisi dwi-anti-silau;
3. Pembinaan kalis air dengan penarafan perlindungan IP66;
4. Pasang injap tekanan udara untuk mengesahkan bahawa tekanan udara dalam dan luar adalah sama.
5. Berbilang warna dengan sistem kawalan DMX512; skala kelabu sehingga gred 65536; dan kadar penyegaran 4K.
PARAMETER:
| Kuasa | 18W |
| Saiz | L1000*W28*H74MM |
| Cip LED | |
| bahan | Aloi aluminium |
| Kecekapan cahaya | 90-120LM/W |
| Tahap perlindungan | IP67 |
| Faktor Kuasa | 0.95 |
| CCT | 2700-7500K |
| Warna lampu | Kelabu gelap |
| Warna terang | RGB,W/WW/R/G/B tersedia |
| voltan | DC24V |
| Sudut rasuk | 10*45 Darjah |
| Jangka hayat | 50,000jam |
| Masa jaminan | 3-5tahun |
| Sijil | CE&ROHS,CCC,ISO9001 |
Lagi Gambar:


Bidang permohonan:
1) Pencahayaan suasana untuk bar, dewan tarian
2) Pencahayaan untuk papan iklan, kilang, hotle, bangunan dinding luar
3) Pencahayaan untuk bangunan landskap, mencuci dinding untuk bar, kelab, Jambatan, pentas, plaza


Soalan Lazim
S1: Adakah anda pengilang atau syarikat perdagangan?
Kami adalah pengilang, dengan R&D dan bengkel pengeluaran standard tinggi;
S2: Adakah anda mempunyai permintaan MOQ?
Biasanya MOQ adalah 300pcs, tetapi kita boleh melakukan item tersuai dalam kuantiti yang kurang;
S3: Apakah masa utama pengeluaran?
Masa utama 3-7 hari bekerja untuk sampel dan 10-15 hari bekerja untuk pesanan pukal. Ia bergantung pada gaya dan reka bentuk yang anda pilih;
S4: Apakah masa jaminan untuk produk anda? Jika ada yang rosak, apa yang akan saya lakukan?
3-5 tahun jaminan untuk kebanyakan produk kami. Semasa tempoh jaminan, kami akan mengaturkan penggantian baharu kepada anda secara percuma untuk barangan yang rosak.
S5: Bolehkah saya mendapatkan produk tersuai OEM/ODM untuk aplikasi khas?
Sudah tentu, kami menyediakan perkhidmatan OEM dan ODM, mereka bentuk dan menghasilkan mengikut keperluan pelanggan. Contohnya, panjang, diameter, voltan berbeza dan kecekapan lumen yang lebih tinggi bagi led, Kelas IP dll.
