
PENERANGAN PRODUK
Kami amat berbesar hati dengan pembangunan dan pasukan pengeluaran kami yang cemerlang, yang memastikan setiap projek disiapkan ke tahap tinggi yang mana kami telah dikenali. Dengan mempunyai hubungan kerja yang baik dengan pembekal bahan mentah kami, kami dapat memperoleh pengurangan yang ketara untuk setiap pembelian daripada pelanggan, memberikan kami kelebihan berbanding pesaing kami. Untuk memastikan bahawa tuntutan anda ditangani dan dipenuhi sepenuhnya, kami memberikan penekanan yang kuat pada nilai kami dan komunikasi yang jelas dan jelas. Kepentingan terbaik anda diutamakan dalam semua yang kami lakukan, termasuk barangan dan perkhidmatan kami yang tiada tandingan.
MATA PENYERTAAN
- Ketukangan Profesional
- Harga Berdaya Saing
- Jaminan Kepuasan
- Berkualiti tinggi dan boleh dipercayai
PARAMETER SPESIFIKASI
| Jenama LED | Epistar |
| Kuasa | 18w (24w, 36w adalah pilihan) |
| Voltan Kerja | 24v(50/60Hz) (110v, 220v adalah pilihan) |
| Warna Cip | Cip LED warna tunggal (cip LED RGB 3in1 adalah pilihan) |
| Bahan Perumahan | Aluminium, kaca terbaja, kalis air IP65 |
| Suhu Persekitaran | -20 darjah - 50 darjah |
| Suhu badan | <62 °C |
| Warna Badan | Kelabu |
| Fluks Lumen | 1800lm |
| Sudut Rasuk | 30 darjah (10, 15, 30, 45, 60, 90, 120 darjah adalah pilihan) |
PAPARAN IMEJ TERPERINCI






GAMBAR PEMBELI TUNJUKKAN





SEDIA DIBUAT

TUNJUK PERMOHONAN




