Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Mudah dipasang: Selongsong ABS ditambah PVC lampu kolam memberikan kebolehpercayaan dan ketahanan yang lebih besar, memanjangkan jangka hayatnya berbanding dengan luminair kolam lain di pasaran.
2. Lampu LED kalis air: Memandangkan ia lulus pensijilan IP68, anda tidak perlu menambah bekas kalis air untuk menggunakannya.
produkKhusus:
| Sumber cahaya | MEMBAWA |
| Kuasa | 12W 18W 24W |
| bahan | UV ABS |
| warna terang | Kuning/putih/RGB/RGB |
| Faktor Kuasa | >90 peratus |
| Gaya | Moden |
| Tahap kalis air | IP68 |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Voltan Masukan(V) | AC/DC 12V/24V |
| Fluks Bercahaya Lampu(lm) | 120lm/b; 140lm/b; 160lm/b |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Suhu Kerja (darjah) | -20~45 |
Imej Terperinci:




Penggunaan



